valid

Kalite Standardımız

Tüketicilere yüksek kaliteli ürünler sunmak.

help

Çağrı Merkezi

444 0 629

clock

Lojistik

Mükemmel depolama ile hızlı, akıcı,kaliteli ve kusursuz lojistik hizmeti.

        

Ekim 2002'de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra'da bulunan British American Tobacco p.l.c.'ye bağlı bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 250'nin üzerinde markası bulunan ve %13 pazar payına sahip olan British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir.

British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 180 pazarın 50'den fazlasında lider konumda bulunuyor. 41 ülkedeki 50 fabrikasıyla üretim yapan Grup, toplamda 60 binin üzerinde kişiye iş imkanı sağlıyor. British American Tobacco p.l.c., 60 yılı aşkın süredir Türkiye'de yetişen şark tütününün en büyük alıcıları arasındadır.

British American Tobacco ve Tekel Özelleştirmesi

Türk sigara pazarı, dünyanın en büyük sekizinci sigara pazarıdır. Merkezi İstanbul'da olan, Samsun’da sigara fabrikası, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Bursa, Samsun ve Erzurum'da bölge satış ofisleri bulunan British American Tobacco Türkiye toplamda 2000 üzerinde kişiye istihdam sağlıyor.

2008 yılında gerçekleşen Tekel özelleştirmesi ile birlikte, British American Tobacco Türkiye'nin en büyük ikinci hızlı tüketim ürünleri şirketi konumuna yükseldi. Halen aynı konumu devam ettiren şirketimizin Türkiye yatırımları özelleştirmeyle birlikte 2 milyar doları aşmış bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için www.bat.com.tr

Yeni Ürünümüz

cards

Kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan FAİRY Bulaşık Deterjanı şimdi de FAİRY Tablet olarak makinenizle buluşuyor.

Ödeme Kolaylığı

cards

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bizden Haberler

  • "Deterjan Sergileme Rekoru"
  • ALO ULTRA Deterjan Dünya sergileme rekoru 18.720 adet ile POLONYA’da iken, NİSAN 2009 tarihinde Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla bu rekor 37.102 Adet olarak Gaziantep-TÜRKİYE’ye de kırılmıştır.
  • Detay
  • "DURACELL Sergileme Rekoru"
  • TÜRKİYE’de daha önce KİPA Mağazasında 424 Adet Stand ile kırılan CEMEEA Duracell Sergileme Rekoru; Elazığ-Misland Mağazasında 666 Adet Duracell Standı ile Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla kırılmış, yeni bir rekora daha imza atılmıştır.
  • Detay
  • "Selma-Adnan İNANICI Hastanesi"
  • 25 Poliklinik ile günlük 2.500 kişiye hizmet verecek Selma-Adnan İNANICI hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açılmıştır.
  • Detay