valid

Kalite Standardımız

Tüketicilere yüksek kaliteli ürünler sunmak.

help

Çağrı Merkezi

444 0 629

clock

Lojistik

Mükemmel depolama ile hızlı, akıcı,kaliteli ve kusursuz lojistik hizmeti.

 Adnan Grup  olarak insan kaynakları stratejilerimiz, Grubun  vizyon ve misyonunu destekleyecek şekilde oluşturulur. Bizlerle çalışan arkadaşlarımız, geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken, yürütmekte oldukları görevlerinde başarılarını ve verimlerini artırıcı fırsatları yaratmak temel yaklaşımımızdır.

Tarafsız ve fırsat eşitliği anlayışıyla kariyer yönetimi yaparak, bir yandan kişilerin performans ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak ve diğer yandan şirketin uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini sağlamak temel hedefimizdir.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır

İnsan Kaynakları departmanımızın temel politikası;

Doğru işe doğru insanı yerleştirerek, sürekli gelişen ve öğrenen organizasyonlar yaratarak, Grubumuzun stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapısını dinamik tutmak, ve değişimlere hazır olmayı sağlayarak  mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı içerisinde, verimliliği artan bir şirket olmaktır.

İnsan Kaynakları’nın Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak;

Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Eğitim

Büyüyen ve gelişen organizasyonumuz doğrultusunda, şirketimizin en değerli kaynağı olan çalışanlarımıza, görev ve sorumluluklarını daha verimli olarak yerine getirebilmeleri, mesleki ve kişisel bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri için, kişisel gelişim eğitimleri, fonksiyonel mesleki gelişim eğitimleri ve bazı zorunlu eğitimler, konusunda uzman iç eğiticiler ve profesyonel eğitim firmaları tarafından verilmektedir.

Yeni Ürünümüz

cards

Kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan FAİRY Bulaşık Deterjanı şimdi de FAİRY Tablet olarak makinenizle buluşuyor.

Ödeme Kolaylığı

cards

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bizden Haberler

  • "Deterjan Sergileme Rekoru"
  • ALO ULTRA Deterjan Dünya sergileme rekoru 18.720 adet ile POLONYA’da iken, NİSAN 2009 tarihinde Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla bu rekor 37.102 Adet olarak Gaziantep-TÜRKİYE’ye de kırılmıştır.
  • Detay
  • "DURACELL Sergileme Rekoru"
  • TÜRKİYE’de daha önce KİPA Mağazasında 424 Adet Stand ile kırılan CEMEEA Duracell Sergileme Rekoru; Elazığ-Misland Mağazasında 666 Adet Duracell Standı ile Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla kırılmış, yeni bir rekora daha imza atılmıştır.
  • Detay
  • "Selma-Adnan İNANICI Hastanesi"
  • 25 Poliklinik ile günlük 2.500 kişiye hizmet verecek Selma-Adnan İNANICI hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açılmıştır.
  • Detay