valid

Kalite Standardımız

Tüketicilere yüksek kaliteli ürünler sunmak.

help

Çağrı Merkezi

444 0 629

clock

Lojistik

Mükemmel depolama ile hızlı, akıcı,kaliteli ve kusursuz lojistik hizmeti.

       
Keskinoğlu beyaz et, yumurta, yem, gübre, viol, zeytinyağı, sarf sağlık malzemeleri, lojistik ve fast food sektörlerinde faaliyet gösteriyor ve 3 bin kişiye istihdam sağlıyor. Keskinoğlu Şirketler Grubu Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, hedeflerinin büyüme sürecini devam ettirmek olduğunu belirterek, “2011’de yüzde 20 büyüme ile 750 milyon TL ciroya ulaşmayı amaçlıyoruz. Yatırımlardan sonra günlük yumurta üretimimizi 4 milyon adede, piliç eti üretim kapasitemizi de 550 tona yükselteceğiz. Böylelikle yıl sonuna kadar 500 kişiye daha ek istihdam sağlayacağız. Ayrıca beş kıtada 65’i aşkın ülkeye ihracat yapıyoruz. Yıl sonuna kadar 70 ülkeye ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi. Piliç eti pazarında ilk üç marka arasında yer alan Keskinoğlu, 2011 sonunda perakende yumurta pazarındaki payını yüzde 67’den 72’ye yükseltmeyi hedefliyor. 2005 yılında Ravika markasıyla girdiği zeytinyağı pazarında ise bu yılın ilk altı ayında Türkiye’ninn toplam zeytinyağı ihracatının yüzde 18’lik kısmını tek başına yaparak pazardaki liderliğini korudu. Firma ayrıca yurt genelindeki satış noktalarının sayısını da 50 bine çıkarmayı amaçlıyor

Ayrıntılı bilgi için www.keskinoglu.com.tr

Yeni Ürünümüz

cards

Kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan FAİRY Bulaşık Deterjanı şimdi de FAİRY Tablet olarak makinenizle buluşuyor.

Ödeme Kolaylığı

cards

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bizden Haberler

  • "Deterjan Sergileme Rekoru"
  • ALO ULTRA Deterjan Dünya sergileme rekoru 18.720 adet ile POLONYA’da iken, NİSAN 2009 tarihinde Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla bu rekor 37.102 Adet olarak Gaziantep-TÜRKİYE’ye de kırılmıştır.
  • Detay
  • "DURACELL Sergileme Rekoru"
  • TÜRKİYE’de daha önce KİPA Mağazasında 424 Adet Stand ile kırılan CEMEEA Duracell Sergileme Rekoru; Elazığ-Misland Mağazasında 666 Adet Duracell Standı ile Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla kırılmış, yeni bir rekora daha imza atılmıştır.
  • Detay
  • "Selma-Adnan İNANICI Hastanesi"
  • 25 Poliklinik ile günlük 2.500 kişiye hizmet verecek Selma-Adnan İNANICI hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açılmıştır.
  • Detay