valid

Kalite Standardımız

Tüketicilere yüksek kaliteli ürünler sunmak.

help

Çağrı Merkezi

444 0 629

clock

Lojistik

Mükemmel depolama ile hızlı, akıcı,kaliteli ve kusursuz lojistik hizmeti.

       
30 Yıla aşkın süredir salça konusunda faaliyet gösteren firmamız, 1998 yılında Gaziantep 2. OGS'de yöresel biber salçası yapmak üzere kendi tesisini kurmuş ve ev tipi biber salçası üretimine başlamıştır. Türkiyede ev tipi biber salçası üretimi ilk defa ÖNCÜ tarafından gerçekleştirilmiştir. 2001 yılında Tire İlçesinin Gökçen kasabasında 100.000 m2 açık, 30.000 m2 kapalı alanda 2.tesisini kurmuş olup bu işletmeye, yöre çiftçisini domates ekimine teşvik ederek 2002 yılında domates hattını eklemiştir. Ürünlerimiz ev tipi biber salçası ve domates salçası olup önümüzdeki yıllarda biber ve domatesten üretilen her türlü sos, hazır yemek salamura üretimini gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutan firmamız, 2000 yılında ISO 9001, 2007 yılında ise ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerini alarak bunu belgelemiştir. ÖNCÜ ve RÜYA Türkiye piyasasının yanı sıra Avrupa piyasasında da isim yapmıştır. Ev tipi biber salçası Pazar payımız %80 olup, üretimin %30-40 bölümünü de tüm dünya ülkelerine ihraç etmektedir

Ayrıntılı bilgi için www.oncusalca.com.tr

Yeni Ürünümüz

cards

Kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanan FAİRY Bulaşık Deterjanı şimdi de FAİRY Tablet olarak makinenizle buluşuyor.

Ödeme Kolaylığı

cards

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bizden Haberler

  • "Deterjan Sergileme Rekoru"
  • ALO ULTRA Deterjan Dünya sergileme rekoru 18.720 adet ile POLONYA’da iken, NİSAN 2009 tarihinde Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla bu rekor 37.102 Adet olarak Gaziantep-TÜRKİYE’ye de kırılmıştır.
  • Detay
  • "DURACELL Sergileme Rekoru"
  • TÜRKİYE’de daha önce KİPA Mağazasında 424 Adet Stand ile kırılan CEMEEA Duracell Sergileme Rekoru; Elazığ-Misland Mağazasında 666 Adet Duracell Standı ile Adnan Grup ve P&G ortaklığıyla kırılmış, yeni bir rekora daha imza atılmıştır.
  • Detay
  • "Selma-Adnan İNANICI Hastanesi"
  • 25 Poliklinik ile günlük 2.500 kişiye hizmet verecek Selma-Adnan İNANICI hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açılmıştır.
  • Detay