İş Kollarımız


FATER

İtalyan Liderliğinden Uluslararası Arenaya 1958 yılında Angelini ailesi tarafından Pescara, İtalya'da kurulan Fater, 1992 yılından beri Angelini Grup ve Procter&Gamble ortaklığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Fater 50 yılı aşkın süredir İtalyan evlerinde ürünleri ile yer almaktadır: Pampers çocuk bezi ve ıslak havluları, LINES hijyenik pedleri, TAMPAX tamponları, LINIDOR ve DIGNITY hasta ve yetişkin bezleri. 2013 yılında ACE markasını (çamaşır suyu ve ev temizleme ürünü) satın alan Fater ürün skalasını genişletmektedir.
Günümüzde Fater Batı Avrupa'da ACE ve Neoblanc markalarıyla, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve İtalya'da kendi kişisel hijyen koruyucu ürünleriyle faaliyet göstermektedir. Uzun süredir az rastlanan, belki de tek olabilecek, başarılı bir ortaklığın örneği olan Fater, büyümesini tüketici ve pazar hakkındaki derin bilgisi ile uyguladığı çok uluslu çalışma yöntemlerine dayandırmaktadır. Fater sürekli yeniliğe inanan dinamik bir şirket olup, cirosunun %3'ü oranında Arge çalışmalarına yatırım yapmaktadır. Merkezi Pescara'da olan Fater'in İtalya'da Pescara ve Campochiaro, Portekiz'de Porto ve Fas'da Mohammedia şehirlerinde üretim tesisleri bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için: http://www.fatergroup.com/

<

Hakkımızda

Adnan İNANICI tarafından 1991 yılında Adnan GIDA olarak iş hayatına başlamıştır. 1993 yılında başlayan iş ortaklığımız tüketicilerin yaşamlarına dokunacak ve iyileştirecek çözüm ve ürünler geliştiren P&G ile 12 ilde (Adana, Adıyaman,Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mersin, Osmaniye,Şanlıurfa,Tunceli) iş hacmimizi sürekli artırarak stratejik iş ortaklığımız devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres
Adres: Aydınlar Mh. Şehit Ömer Halisdemir Cd. No:24 Adnan İş Merkezi
Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon/Fax
Tlf: 0 (342) 328 95 00 (10 hat)
Fax: 0 (342) 328 99 90

Çağrı Merkezi: 444 0 629