Basında Biz

Haberler

Hayırsever iş adamı, bu kez de okul yaptırıyor...

Sarıgüllük Mahallesi’nde 3 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan okul 6 katlı olacak. Eğitime 2017 yılında başlayacak olan Adnan İnanıcı Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 18 derslikten oluşuyor.ADNAN İNANICI İSMİ VERİLECEK Gaziantep’in hayırsever ve sosyal projeleriyle devlet üstün madalyası ile ödüllendirilen işadamı Adnan İnanıcı Gaziantep’e yeni bir okul inşa ediyor. Sarıgüllük Mahallesi’nde 3 bin 500 metrekare alan üzerine kurulacak olan okul 2017 yılında hizmete açılacak. Yapılacak olan Anadolu İmam Hatip Ortaokulu’na Adnan İnanıcı ismi verilecek. HALKIN TAKDİRİNİ KAZANIYOR Gaziantep’in hayırsever işadamlarından Adnan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanıcı Gaziantep’te yeni bir okul yaptırmak için çalışmalara başladı. Eğitime büyük önem veren İnanıcı daha önce de Sarıgüllük Mahallesi’nde 24 derslikten oluşan modern bir İlköğretim Okulu yaptırmıştı. 2017 yılında hizmete açılacak olan Adnan İnanıcı Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 18 derslikten oluşacak. Adnan İnanıcı, Gaziantep’te yaptığı hayır işleri ile kentteki vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor. EN İNCE AYRINTIYA KADAR DÜŞÜNÜLDÜ Sarıgüllük Mahallesi’nde 3 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan okul 6 katlı olacak. Eğitime 2017 yılında başlayacak olan Adnan İnanıcı Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 18 derslikten oluşuyor. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Adnan İnanıcı Anadolu İmam Hatip Ortaokulu’nda, tam otomatik özürlü asansörü, konferans salonu, bay-bayan mescit ve spor alanlarının yanı sıra öğrenciler için sosyal donatı bölümleri de yer alacak. 6 kat 18 derslikten oluşan okulun yapımına önümüzde ki günlerde başlanacak. PROJELER DEVAM EDECEK Hayırsever işadamı Adnan İnanıcı’nın adının verileceği okulun protokolü 2015 yılında imzalanmıştı, okul 2017 yılında Gaziantep eğitim ve öğretimine hizmet vermeye başlayacak. İnanıcı, yaptığı sosyal yardım faaliyetlerinden dolayı 2007 yılında T.B.M.M kararıyla “Devlet Üstün Hizmet Madalyası” ile ödüllendirilmişti. İnanıcı iler ki yıllarda da yine kendi adını taşıyan modern bir camiyi Gaziantep halkının hizmetine sunacak. İLK DEĞİL, SON OLMAYACAK Pazarlamacılıktan sektörün sayılı firması haline gelen Gaziantep’in tanınmış işadamı Adnan İnanıcı, Gaziantep’te yaptığı sosyal projeler ile halkın sevgisini kazanmış daha önce de 1 okul, 1 hastane ve aşevi yaptırmıştı. Ayrıca İnanıcı, şehit aileleri ve ihtiyaç sahiplerine yapmış olduğu yardımlarla gündeme gelmişti. Yine Sarıgüllük Mahallesi’nde 24 derslikten oluşan modern bir İlköğretim Okulu yaptırmıştı. 

 

Hayırsever iş adamı Adnan İnanıcı’nın annesi toprağa verildi

Hayırsever iş adamı Adnan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanıcı'nın annesi Elif İnanıcı son yolculuğuna uğurlandı.Asri Mezarlık Bahaattin Nakıpoğlu Cami'nde cuma namazına müteakip kılınan caneze namazına AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Durdu Yetkinşekerci, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu, Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, İnanıcı ailesinin yakınları, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.Rahatsızlığı dolayısıyla Ankara'da tedavi gören Adnan İnanıcı, cenaze dolayısıyla geldiği Gaziantep'te, cenazeye katılanlara teşekkür etti. Taziyeler Adnan İnanıcı'nın İbrahimli'de bulunan evinde kabul edilecek.Mega Medya Grubu olarak merhumeye Allah'tan rahmet, Adnan İnanıcı'ya acil şifalar ve kederli ailesine başsağlığı .

 

 

Hakkımızda

Adnan İNANICI tarafından 1991 yılında Adnan GIDA olarak iş hayatına başlamıştır. 1993 yılında başlayan iş ortaklığımız tüketicilerin yaşamlarına dokunacak ve iyileştirecek çözüm ve ürünler geliştiren P&G ile 12 ilde (Adana, Adıyaman,Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mersin, Osmaniye,Şanlıurfa,Tunceli) iş hacmimizi sürekli artırarak stratejik iş ortaklığımız devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres
Adres: Aydınlar Mh. Şehit Ömer Halisdemir Cd. No:24 Adnan İş Merkezi
Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon/Fax
Tlf: 0 (342) 328 95 00 (10 hat)
Fax: 0 (342) 328 99 90

Çağrı Merkezi: 444 0 629